Spałem kiedy noc na stacji

Spałem kiedy noc na stacji, jesteś uzależniony mi kogoś. Miałem sen, że nie obciąganie piękną dziewczynę, jestem bardzo zadowolony z jej dłoń pieszcząc moje jądra. Palce drugą ręką pieszcząc moje brodawki. Burza zwiększa przyjemność, a ja idę …. i obudzić. I widzę stępieniu mnie z nowego pasażerskiego miłą osobą z czarującym uśmiechem, lizanie ostatnią kroplę nasienia. „Kolejny prezent” pomyślałem i zaczął ją całować.

Zdjąłem jej krótki temat, spódnicę i zaczął pieścić jej szyję, sutki powoli iść w dół do jej cipki. I właśnie wtedy, gdy miałem około pieścić cipkę gdy nagle drzwi się otwierają i idziesz do „Pościel nie chcą?”. Widząc nas, nie są zdezorientowani, włożyłem pościel na stole i dołączył do nas. Tymczasem ja nadal pieścić jej kolega podróżnik. Ty tymczasem podszedł do niej i zaczął ją całować. Byłem tak podniecony, że zatrzymał się trochę, patrząc na ciebie, fellow traveller nie oddać głowę z powrotem do cipki.

lingerie-99761_1280

Ty zaś, zszedł niżej i zaczął pieścić jej piersi. Zacząłem zdejmować swoje ubrania, a po pewnym czasie nadzy, too. Potem zdecydujesz się ze mną bawić. Przesunął mnie z powrotem, jesteś z powrotem trochę pieścił mojego fiuta i zaczął całować w usta, a fellow traveller tymczasem usiadł na mnie i zacząłem powoli tonąć w nim.

Ty też, wspiął się na mnie, abym mógł pieścić cipki, a ona tymczasem mógłby pocałować kolegę samotnie. Razem się stało, że ja pieścić swoją cipkę na moich skoków kolegów podróżnych, a dwaj z was jest pocałunek pieszczoty nawzajem w klatce piersiowej. Jęki były takie, że prawdopodobnie obudził się cały samochód i wszyscy byli zazdrośni. Po jakimś czasie skończył.