Czytałem kilka historie przed i szczerze mówiąc

Czytałem kilka historie przed i szczerze mówiąc, zawsze myślałem, że były fikcyjne, nie sposób to się dzieje na zwykłych ludzi. Ale muszę przyznać, że się myliłem. Moja żona zmarła około 8 lat temu na raka w wieku 39 lat, byłem 42. Byliśmy zakochani szkół średnich, którzy za mąż bardzo młodo. Oboje byliśmy wierni dnia odeszła, a ja wciąż tęsknię Susan codziennie.

Mieszkamy za rogiem od młodszej siostry mojej żony, Beth i jej męża. To był dość znany w rodzinie, że mąż Beth Lance był leniwy i bezmyślne. On bardzo rzadko pracował i był bardzo wymagający. Dlaczego Beth przebywał z nim zawsze był tajemnicą.

Miałem mieć moje 50 urodziny i mieliśmy absolutnie żadnych planów jakiegokolwiek rodzaju, co tak zawsze. Pomyślałem, że to urodziny jak siedem poprzednich bez Susan będzie spędzony w domu przed telewizorem. Z jakiegoś powodu, nigdy nie wykonywał innej relacji po śmierci Susan. Nie jestem na scenie bar i pracuję w firmie, która tylko zatrudnieni dwie kobiety i obie były młode dziewczęta w latach dwudziestych, kapryśna i bardzo niedojrzałe.

Moja szwagierka Beth, która jest 42, zadzwonił do mnie jeden wieczór i zapytał, co robię dla moich urodzin. „Nic” powiedziałem. Ona odpowiedziała: „Ty toczenia 50 i twój nie obchodzi?” Powiedziałem jej, że tak naprawdę nie czuję się jak robi nic, prawdopodobnie spędzić weekend w domu. Ona odpowiedziała: „Musimy wyjść i przynajmniej mieć obiad.”
Bardzo podobały mi się Beth, ona zawsze tak było dla mnie miły, ale myśl o obiedzie z lancą po prostu nie było tak, jak chcieliśmy spędzić moje urodziny. I niby uniknął problemu, jesteśmy bardziej małą rozmowę i powiedziała mi, że mówimy, że tydzień później.

Byłem oglądania telewizji w czwartek wieczorem, kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi, a tam stał Beth, kiedy otworzył drzwi. Mamy pocałował w policzek i przytuliła, gdy weszła. Wracała z pracy do domu, gdzie moja żona zostali partnerami w biznesie od wielu lat. Pracowali w profesjonalnym otoczeniu i zawsze ubrana bardzo biznesowych jak. Beth, jak moja żona Susan była po prostu oszałamiająca. Zawsze pani, zawsze ubrany nienagannie. Weszliśmy do pokoju rodzinnego i usiadł, Beth na dużym skórzanym poprzecznego i mnie w moich ulubionych starego fotela, to był jeden mebel w moim domu, który wyglądał nie na miejscu. Susan urządzony nasz dom od góry do dołu, a to jest po prostu piękne. Zaczęliśmy rozmawiać o powrocie na kolację na moje urodziny i po jakimś czasie, nie mogłem nie zauważyć, jak krótka spódniczka Beth było. Miała pociągnął ją w dół tak daleko, jak tylko mogła, ale to było jeszcze w połowie uda. Zaczęliśmy rozmawiać i stracił poczucie czasu. Rozmowa zeszła z moich urodzin jej problemów z lancą. Wyznała, że ​​ona naprawdę myślał, że ma romans, ale nie miał dowodu. Zapytała mnie: „Jak ty i Susan to zrobić, zawsze wydawała się być tak bardzo zakochany?” Odpowiedziałem jej: „Ja naprawdę nie wiem, myślę, że to było tylko dwoje ludzi, którzy naprawdę miał rację”. „Tak naprawdę nigdy nie pracował na to, że przyszedł naturalny”. Widziałam oczy trochę wody, może myśleć o jej siostrze.