Jak mówiła, dotarło do mnie, że Robert

„Cześć, Czad, Robert został podkreślając cały ranek, że coś trzeba było mi powiedzieć. Nie mogę za życie mnie myśleć, co on mówi. „Barbara powiedział w jej głosie, że było coś między dziewczynka i mokrym śnie.

Jak mówiła, dotarło do mnie, że Robert, tchórz w każdym znaczeniu tego słowa, nie powiedział jej, co zrobił. Wysłał mi ją więc mogłem jej powiedzieć. Na początku myślałem, czułem iskry gniewu na jego żółtej aktu. Ale potem pomyślałam sobie, powinienem jej powiedzieć, powinienem wysłać ją z powrotem seks ogłoszenia do domu z ogniem w oczach. Może Słyszę walki i trochę rozrywki od niego. Wiedziałem, że to piękne nimfy przede mną nigdy nie łaska moje łóżko, ale nie mogłem dostać coś z tym, jeśli nawet tylko kilka śmiech. Nie byłem pewien, jak to było już do śmiechu. „Dlaczego nie można wejść na chwilę, muszę coś pokazać.”
body-1130559_1920
Weszła do domu z wdziękiem i przepływu, jak jedwab tańczy na wietrze. Jak Robert, trzydzieści dwa lata stary robotnik budowlany, jaki kiedykolwiek udało się wylądować to dziewiętnaście letniego bogini nigdy nie wiem. Poprosiłem ją, żeby usiąść i zrobić sobie wygodne. Następnie udałem się z powrotem do mojego pokoju, aby uzyskać kontrakt z mojej kurtce z poprzedniej nocy. Zrobiłem krótki przystanek w biurze, aby kserokopię dokumentu i umieścić oryginał w moim bezpieczne.

Cofając się do salonu, ja rozszerzony papiery się Barbara. Kiedy je wziął, udałem się z powrotem do mojego krzesła i napełnił szklankę. Kiedy spojrzał w górę od mojego zadania Widziałem dezaprobaty spojrzenie w oczach Barbary. Usiadłem szklankę z powrotem na dół i czekał. Jak czytała Patrzyłem emocje odgrywają na twarz i ciało. Najpierw była ciekawość, która szybko seks ogłoszenia rozpuszcza się w sztywnym kręgosłupem gniewu. Jako jej twarz zaczęła się czerwienić ze złości widziałem jej palce zaciskają się na papierze. Potem była inna emocje zaczynają tam powierzchniowych, nie mogłem położyć palec na nim, aż zdałem sobie sprawę, przez to wszystko była zakłopotana.

„Nie mogę uwierzyć, że pieprzony draniu!”, Nagle krzyknął. „Czy mogę wziąć to ze mną, proszę?”, Ona nadal trzymając się papiery.

„Za wszelką cenę”, powiedziałam z uśmiechem. „Chcę, żebyś wiedział coś, czego wcześniej wrócić do – o tym dyskutować – z Robertem. Nie mam zamiaru dzięki czemu można wypełnić tę umowę. Chciałem go mieć twardą lekcję. One nigdy nie zapomnę. ”

„O! On będzie miał twardą lekcję porządku. „Powiedziała, że ​​w bardzo zaskakująco łagodnym głosem. Wstała i bardzo sztywno podszedł do drzwi. Wdzięczne anioł, który poleciał do mojego domu był teraz demonica z piekła na głowie. Patrzyłem z moich drzwiach, jak wróciła do domu i wszedł.

Kiedy usiadł z powrotem na krześle anonse erotyczne, aby posłuchać fajerwerków, Podniosłem napój. Smak był gdzieś pomiędzy kwasem akumulatorowym i kaszel. Po drugim łykiem wstałem i wylał resztę szklankę do zlewu. Jedynym płynu w moim lodówce był trochę mleka tak stary, że jest to ciało stałe. Pomyślałem, że nadszedł czas, aby przejść do sklepu. I nie były zakupy w ponad rok. Z jakiegoś powodu, chciałam ugotować coś dla siebie dzisiaj.

Kilka godzin później i siedemset dolarów anonse erotyczne zapalniczki miałem kompletnie zaopatrzony moją lodówkę i spiżarnię ponownie. Obejmowały biorąc absolutnie wszystko w obu i pozbycie się go. Znalazłem notatkę z myszami, że przeniósł się do innego domu, które faktycznie przechowywane w niej żywności. Myślę, że mrówki w ślad za nimi.