Jakoś skupia moją wolę i opóźnione swoje orgazmy

Jakoś skupia moją wolę i opóźnione swoje orgazmy, egoistycznie chce przedłużyć tę penetrację ciała. Przez ponad godzinę wszyscy trzej fucked i wykorzystywane mnie. Zmiana pozycji, jak chcieli, zawsze upewniając się, że byłem pełen ciężkiej gorącym kogut. Przemian były klapsy mnie, ściskając mnie i Mauling moje piersi jak moja clit również spędzane.

Moja własna kontrola nie udało mi … Chciałem ich cum wewnątrz mojego ciała. Chciałem poczuć go w dupie, głęboko w moim łonie, i do gardła.

Nasza wściekła kurwa musi być słyszalny na zewnątrz namiotu, ale mnie to nie obchodziło. Krzyczałem w przyjemności i było słychać ich pomruki i słowa zachęty jak pieprzył. Stało się zwierzęce, czysty bez domieszek, kurwa, kurwa do sake.

 

Kiedy nasze orgazmy uderzył Krzyczałam jak czułem przypływ energii przeze mnie. Moje ciało biorąc we wszystkich cum ich gorące twarde kurki mogłaby zapewnić. Moje małe ciało zostało zgniecione pomiędzy ich znacznie większych ciał mięśni, przyjemne więzienia gorącego męskiego ciała.

Kiedy nasze wspólne orgazmy ustąpiły mężczyzn upadł na podłogę namiotu, rozwalony ponownie. Zdałem sobie sprawę, międzystrefowych James, gdy spał pode mną. Wszyscy trzej mieli wyrażeń pokoju i radości na twarzach.

Moc została krąży we mnie, a ja nic, ale zmęczony. Czułem się bardziej żywy niż kiedykolwiek, że to możliwe. I powoli zszedł Jakuba i dał mu delikatny pocałunek. Przenoszenie delikatnie dałem Walter i Patrick miękkie pocałunki podziękowania.

Zebrałem moje ubrania i ubrany. To było niesamowite, jak nie była pokryta cum. Znowu moje ciało nie wchłania wszystko, paliwa do moich kompetencji.

Uśmiecha się na trzech mężczyzn śpiących, który dał mi tyle przyjemności, że wyszedł z namiotu i na słońce.

Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem ciężki zestaw starsza kobieta, stojąca w pobliżu drzewa około dziewięćdziesięciu stóp dalej. Miała strój na wędrówki i trzyma telefon w ręku, mówiąc do niego. Zobaczyła mnie i zaczął gorączkowo gestykulując mnie do niej.

„Co jest, kurwa?” Pomyślałem. Podszedłem do niej i powiedziała: „Czy wszystko w porządku? Wiedziałem, że ci faceci są kłopoty. ”

„Co ty do cholery mówisz?” Powiedziałem, czując bardziej niż lekko zirytowany.

„Tutaj, to policja. Zadzwoniłem na 911, gdy usłyszałem ich atakowanie Ciebie. Mówili, że samochody będą tu lada chwila. „Wyjaśniła, jak podała mi telefon komórkowy.

„Poważnie?” Powiedziałem w szoku. „Nie został zaatakowany !!! Byliśmy seks! ”

Usłyszałem kobiecy głos na telefon komórkowy powiedzieć „Możesz mówić do mnie ominęło?”

I powiedział: „Witam, przepraszam, ale nie był atakowany. My tylko seks! Mówię poważnie ja nie boli i nie został zaatakowany. ”

Dyspozytor powiedział: „Pani, jesteś ranny w jakikolwiek sposób?”

„Nie, Bóg nie … serio nic złego się stało.” Powiedziałem jej. W pewnym sensie czułem się źle dla dyspozytora. Miała się w środku. „Jeśli chcesz, mogę pani, która o nazwie to wyjaśnić. Och, nie wspominając … twoi ludzie są tutaj. Nic mi nie jest na poważnie. „Powiedziałem, jak zobaczyłem trzy samochody policyjne podciągnąć i oficerowie wychodzi patrząc cały biznes i gotowy skopać tyłek. Chyba myśli mają zamiar zatrzymać gwałt będzie ich w tym stanie umysłu.

Podałem telefon komórkowy z powrotem do kobiety i podszedł do nich: „Hej, oficerowie … Przykro mi, ale nie było to nieporozumienie … Czuję się dobrze. I nie był atakowany.