Jego grube dzwon nagle naciskając na mojej dolnej wardze

Jego grube dzwon nagle naciskając na mojej dolnej wardze. To było tak cholernie źle, ale odczucia całkowitej słabości i kapitulacji były wyprzedzania moje normalne funkcjonowanie mózgu. Byłem w niezłe gówno tutaj.

Udało mi ostatnie spojrzenie w górę na pedał. Uśmiechał się do mnie, teraz gotowy ręce na biodrach, króla tego świata. On nie pomaga mi, lub zmuszając mnie, czy cokolwiek do mnie. On tylko pozowanie, zastanawiając się, co będę robić dalej. Jakby prowadził mnie w tym krytycznym momencie w moim życiu, i czekał, aby zobaczyć, co wybór chciałbym zrobić.

 

Został mi robić to, zdałem sobie sprawę. Ja, najprostszą koleś na planecie, z moja dolna warga naciskając na kogut głowy pedałem jest. Moja wolna wola, moja decyzja, moje pragnienie, mój wybór. Ale nie mój wybór, ponieważ chemicznych. Ze względu na alkohol. Bo nie było bezwartościowe, sucking cock pedałem.

Mój język przyłączył się do spisku przeciwko mnie. To wiły się z moich ust i docierane na jego pokrętła, tylko na sekundę. Mój język czułem opuchnięte i ciężkie, a głupi i ociężały, jak ja.

I z tego prostego mało działania, w pełni wpadł do jego świata. Tak jakby mój mózg rzucił ręcznik i powiedział: „płynąć z prądem”. Wyciągnąłem pedałem przekazania innej cala, na tyle, aby szerzyć moje usta na jego gruby dzwon. Zacząłem jeść pierwszy i ostatni kogut w moim życiu. Próbowałem ciepła, piżma i pełnię. Próbowałem podpowiedź pre-cum. Dzięki Bogu, że był daleko, daleko od domu. Dzięki Bogu, te kulturystów opuścił i łaźnia parowa była pusta. Dzięki Bogu, że był pijany i prawie nieprzytomny. Nigdy nie pamiętam tego gówna jutro. To, co powiedziałem sobie. Wszystko, co jak sądzę, aby mnie przez.

Maleńki nacisk na pedał hip wysyłane z więcej kogut przeszłości ustach. Kogut był teraz w moich ustach. Nie do wiary. Mój wybór. Moje pragnienie. I to nie byle kogut. Big cock. Kogut pedałem jest. Ale męski penis, wszystkie takie same.