Lekko usłyszałem ją błagać mnie, proszę przestać

Lekko usłyszałem ją błagać mnie, proszę przestać … że może trwać dłużej. Niechętnie zatrzymał lizanie ją, całował jej uda i powoli pocałował mnie w drodze powrotnej. Kiedy byłem jej twarz delikatnie wziął ją w ręku. Wpatrując się w jej oczy i widząc przyjemność czuła Pocałowałem ponownie mój drogi przyjacielu.

Była w ogniu, ręce zawsze w ruchu, głaszcząc moje plecy i mój tyłek, pieszcząc moje włosy, Bańki moje piersi delikatnie. Gdy znalazła ręką mokre od moich piersi spojrzała na niego, a potem na moich piersiach. Bez słowa ona delikatnie przewrócił mnie na plecy i zaczął lizać moje piersi i ssanie na nich. Ona spowodowała moje mleko ponownie płynąć jak ona opiekowała Widziałem jej ciało trzęsło, na krawędzi orgazmu. Sięgające rękę Wywiodłem go powoli na jej tyłek i głębszej, pieszcząc jej Pustki usta.

 

Ashley odpowiedziała pięknie, climaxing, zamykając jej usta na moje cycki i wijąc się pod moim dotykiem. Jej orgazm pchnął mnie na krawędzi. I squirted moje gorące cipki sok, jak krzyknąłem. Moje piersi zarówno trysnęła gorące mleko, jeden wypełnienie jej usta, drugi rozpylanie nas gorący prysznic.

Kiedy leżał dysząc w post orgazmu błogości, powoli przeniósł się nad nią, kładąc mi łyso i kapiącą cipki nad jej twarz. Ashley otworzył oczy i spojrzała na niego. Powoli przyniosła jej usta do mojej słodkiej cipy jak jej dłonie delikatnie otacza mnie w dupę, ciągnąc go, przyciągając mnie bliżej.

Po pierwszej lizać zaczęła pożerać moją cipkę. Jej gorący język, wargi i zęby dotykając go całego i nie pozostawiając jego części nietknięte. Dałem się do niego, do gorącej czci ustnej mojej pięknej przyjaciółki. W czasie I nie punktem kulminacyjnym, zalewając jej usta i twarz w moich gorących soków. Jest to passion, zostało Lovemaking nie płeć dla celów tego.