Mimo to, jak smakowało jej soki i wspólne moje z nią

Mimo to, jak smakowało jej soki i wspólne moje z nią, poczułem rosnąć zasilania. Czułem ciepło dzielić to z nią. Leżąc obok niej i objął Widziałem w jej oczach troskę i czułem to dla niej również.

Mamy przytuliła razem po prostu uśmiecha się i cieszyć się ciepłem intymności. Ashley położył głowę na mojej piersi i mocno przytuliła się do niej jak z zadowoleniem przyjęła uścisk. Zauważyłem również, że jej twarz nie była już opuchnięte i zdawała się być bez bólu w ogóle.

 

Jak ona oddaliła się w przyjemny sen uważałem za wszystko, co się stało. Wiedziałem, że w tym momencie, że nie był zły. Mógłbym być „Bad” lub źle zachowują się trochę, ale zła … okrutne … bolesne … I to wątpił.

Może powinienem dowiedzieć się, jak dokładnie do korzystania z tych uprawnień dla „dobra”. Będę musiał znaleźć sposób, aby go przetestować, aby zobaczyć, co można zrobić, aby wpływać na wydarzenia. Czułem pomysł oscylują rogach mojego umysłu, ale nie mógł zatrzasnąć na nim.

Uczucie poczucie pilności, jednego nie mogłem wskazać palcem, powoli wstał z łóżka. Nie chciałem obudzić Ashley. Mając trochę czasu przy biurku napisałem jej notatkę, dziękując jej za tak wspaniałe, a najlepszy przyjaciel osoba może kiedykolwiek mieć. Powiedziałem jej, że musiała wrócić do domu, ale chciałbym ją zobaczyć jutro, i że brakowało mi jej nawet jak napisałem tę notatkę.

Patrząc na to zdałem sobie sprawę, miałem na myśli wszystko, co napisałem, może z wyjątkiem konieczności iść do domu. Myślę, że miał tyle energii wewnątrz mnie, że wciąż zbyt r trudne. Mój umysł był wyścigi sto mil na minutę. Odległość … Musiałem uciec do zbadania wszystko wolne od zakłóceń.