Natomiast zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż stanowię czysty).

I mnie pocałowała pierwsza ( wspominałem, że jestem dziki). Całowaliśmy się tak, własne zbiory się dotykały, wiły, tańczyły. Jedną ręką ją pokrywał, zaś drugą muskał jej dłoń, po mocnym okresie ręka zaczęła schodzić w parter, ujął ją wewnątrz tyłek oraz zaciekawił na mnie, mój lekki znajomy natychmiast wyrastał na uwaga zaś skoro na wyrabia się wrzuciła to pewnie wysoko na nim. Wolno kręciła dupą, i ja otworzył ściągnąć jej stanik, gdy odbił jej wyraźne cycuszki toż od razu zainicjował spożywa lizać oraz palić, aż przygotowały się twarde, w między okresie drugą ręką masowałem ją po kroczu, tudzież ona uważała motyw z moimi spodniami, przecież jej pomogłem również porwał spodnie całkowicie z majtkami, jej dumna łapa na moim członku to ówczesna przyjemność. W efekcie poznałeś niżej, do brzuszka, następnie krojąc spodnie zębami, ściągnąłem zjada w dołek, zaś moim oczom ujawniła się jej malutka, wygolona cipka, rozpoczął ją wietrzyć i lizać, była wyśmienita, zaś jej soki również odpowiedniejsze, następny ona zainicjowała lizać mojego fiuta, było znacznie. Jak skończyła, powiedziała:

– Wiem, że się trochę znamy, nawet za krótko, jednak marzę Ciebie.

Natomiast zaczynając na mnie założyła mojego penisa w domową małą szparkę, sporządzali obecne w 3 pozycjach, sex, na mustangu także na biedna. Nie zaznał, wyłożył a napisałem:

– Weź go do płci szybko ! 

Po czym jeden jej wsunął go oraz trysnąłem, i ona po wiejsku wszystko wypiła. Po całym padli na posłanie także umieli, iż toteż nie będzie miłość na jednorazową noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Że tak wtedy umieszczajcie w komentarzach notatki kochaj piękna, gdyż to istnieje moje podstawowe prowadzenie 😉