Nazywam się Peter(Piter) i istnieję dzikim facetem

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) tudzież istnieję niepewnym facetem lat 17 o znakomitej formie ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które wygrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, iż lecimy nad śmierci co mnie szczególnie ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie byłem oraz mogłem uwzględniać na ozdobne babki natomiast dążyć wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, iż jedziemy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po wydłużonej a przykrej podróży udaliśmy się do sąsiadach, jacy tam trwali.

Zetknęli się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było efektownie, słońce świeciło, fale kryły się o bok, i grunt jak ciągle był racjonalny. Mój kumpel a ja zaskoczyli odtwarzać w piłkę, po trochę sekundach wpadła nam piłka za ekran, poszedłem także przeprosiłem i w owym elemencie serce skończyło mi dzwonić, rola się zatrzymała, i mi było ciepło. Zza parawanu ukazała mi się piękna, zgrabna kobieta w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini mówiące jej oczy. Jędrny tył również ciężkie piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezwykle cenię prezentować w skórę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, chodzić spośród taką artystyczną narzeczoną w skórę wówczas niby wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również spytała jakże mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła oraz zaskoczyli wykonywać. Po skończonym dniu na plaży polecieli na lody i spacer. Dostał od niej rozmiar telefonu i namiary dokąd się zatrzymała a wcale jest. Dzień później nie zauważał jej na plaży, dzwoniłem, a oraz nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do znanych, zaś do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, porwał i zaaranżowałem się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, jeżeli rzeczywiście szli, co pewien etap przyswajali sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na wszelaki obraz, czyli lekarstwa w ostatnim sposobie. Zadzwoniła do tatów oraz pociągnęliśmy. W wieżowcu walczyliśmy film (horror) również włożyliśmy się na pokrywanej wersalce, po decyzji co raz przy siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z laptopa natomiast umieścił się poza niej. Zerkałam w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.