Noc poznałam mojego męża

Noc poznałam mojego męża, w portowym mieście Odessa, Ukraina, pod koniec 2000 roku, stałem pod ścianą w restauracji w hotelu Morza Czarnego wraz z 200 innych młodych kobiet. Byli ubrany w ich wymyślnych strojów, ich twarze oblepione makijażu. Ubrana zachowawczo w moim ciemnoszarym pantsuit, czułem niewidoczne w morzu suknie balowe. Dwa tuziny mężczyzn siedzących przed nami-wszystkie z Ameryki, głównie w wieku 50 lat lub 60-przyszedł do znalezienia żony.

 

Mój najlepszy przyjaciel poprosił mnie przyjść, a my jeździł przez 12 godzin w pociągu z naszym małym mieście na Półwyspie Krymskim. Myślałem, że będzie to przygoda, jeśli nic innego. Oczywiście, być może niektóre mała część mnie bawić się pomysł spotkania kogoś interesującego, ale nie wydaje się bardzo realistyczne.

Podczas gdy kobiety spotkały się z ich gorliwych zalotników, że przejrzał broszurę w języku rosyjskim na temat brokera małżeństwa gospodarzem imprezy. Firma Atlancie, Połączenia europejskie, wyjaśnił, że po dziesięcioleciach feminizmu, Amerykanki stało niepożądane partnerów do małżeństwa, posiadania dzieci nie interesuje się. Rosjanki, to powiedział, są bardziej kobiece, w staroświeckich wartości rodzinnych. Nic o Ameryce wyjątkiem wiedział, co widziałam w telewizji, jak stare nazwany epizodów Beverly Hills 90210. wydawało mało prawdopodobne.

Gdy zauważyłem niski, krępy mężczyzna uśmiechając się do mnie, myślałem, Och, nie, i szybko się odwrócił. Ale jego tłumaczem był już idzie do mnie. „Ile masz lat?” zapytała. Powiedziałem, że był 25. „Czy chcesz porozmawiać z moim klientem?” zapytała. Pokręciłem głową nie. „Co masz do stracenia?” ona szturchnęła.