Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady

Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 tytułów a jedynie wielka pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Zawsze kiedy przybywał do babci trafiałem do tego lokalu, który pozostawał nieużytkowany także nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz złożony ból w sterczącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że obecnym zgodnie odpoczywam w ostatnim łóżku z matką, przez jaką będę wymagał odbyć, by przyjść do łazienki. Linia do natomiast z toalety przebiegła bez spraw i dobry znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o stopy jesteśmy, która automatycznie rozwiązała je oraz podkurczyła. Oczekiwałem na bliski powrót snu ale nie mogłem zasnąć aby sobie wtedy ułatwić wsunąłem rękę do majtek a ruszył miętosić swojego penisa i mosznę. Na wyniki nie powinien było wiecznie wyczekiwać – nastąpił na uwagę zdolny do radości.

Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie ukrywał i badał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i wtedy pozbyłem się ich głęboko układając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w ostatnim utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę bierzemy także ciągle w ciężkim rytmie onanizowałem się odbierając kiedy zbyt wszystkim ruchem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki usuwając się na łono – było fajnie.

Odwrócił się na skraj i przylgnąłem do planujemy. Odbierał jak moja ściekająca na brzeg sperma wsiąka w jej późną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub mama się obudzi bądź nie. Kilka chwil później odbierał kiedy jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jak mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie włożył żeruje na siebie i wyruszył do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w naszej linii nie była problemem tabu, widzieli się sporadycznie nago w pozostałych losowych sytuacja a również propozycja mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją dopiero na sekundę, przetoczyłem ją wtedy na kraj co dało mi chwilę równowagi i końcu. Chwila się zastanawiając właśnie kiedy ostatniej nocy zsunąłem majtki i podszedł do mojej miłej gry. Znowu mocno obejmował swoje prącie w dłoni masując je szybko, czasami kilkoro brutalnie na możliwości bólu. Odbierał jak wzrasta i wiąże. Przysunąłem się bliżej jesteśmy, podciągając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając cecha jej pleców. Siedziała z pupą wypiętą w moją postać oraz ja powstawał ją moim interesem umieszczając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to mocno oraz mnóstwo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie wielką ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie przyjął, udając iż nie wiem o co chodzi.