Odwróciłam się do niego; on właściwie tylko powiedzieć

Odwróciłam się do niego; on właściwie tylko powiedzieć, co myślę, że on powiedział? „Jesteś głupcem! Masz około piętnastu minut wymyślić płatności, a potem powiadomić dom. ”

„Proszę, Czad. Nawet moja firma jest w stanie upadłości; Nie będę w stanie zapłacić mężczyzn w przyszłym tygodniu. Barbara to wszystko, co zostało. ”

„Co z tą Ferrari w garażu.” Zapytałem myśleć o tym małym 1965 urody.

„Bank wziął je z powrotem.”

„Twój Domek w górach?” Było miło, nazwałbym to równe ugody.

„It is gone too. Jeśli uda mi się ją namówić go, by wziąć jako zakładnika Barbara dla pieniędzy? ”
body-1095225_1280
„Ja nawet nie myślę o tym.”

„Chcesz wziąć ją jako niewolnika seksualnego przez okres sześciu miesięcy, do zapłaty długu?”

„Robert nie stracił swój umysł? Ona nigdy się na to zgodzić. „Nie mogłem pomóc pożądliwe myśli, która powstała w mojej głowie. Była to naprawdę wspaniała kobieta. Miała dziewiętnaście lat i miał pełną głowę grubą kręcone rude włosy, które przeszedł całą drogę w dół do jej talii. Jej talia była na tyle cienka, że ​​musiała kupić jej dżinsy w sklepach specjalistycznych. Jej biodra wyrósł na pełny okrągły tyłek, który był przedmiotem zazdrości większości gwiazdkami stara się być symbole seksu. Potem były piersi, duże i pełne, jędrne i stanęli dumni. Top ten mecz oczach Szmaragd i miłości do życia, która nie spuszczała szampan cały czas, i trzeba było kobiety, która stałaby każdy mężczyzna ślinę. Jej blada skóra należały na marmurowym posągu. I te usta! Mój Boże! Co mogę powiedzieć o tych słodkich truskawek ustach? Musiałem przenieść moje myśli z powrotem do chwili obecnej. Robert mówił, a ja byłem na jawie o żonę.

„Czad, byliśmy przyjaciółmi przez długi czas. Znam Cię. Wiem, że nie miałem w swojej duszy pożądania dla mojej żony od dnia ją spotkał. Przez sześć miesięcy może ona należeć do Ciebie, do czynienia z, jak należy. ”

„Będziemy pisać o zawarcie umowy. Po podpisaniu masz jeden tydzień na nią przybyć do mojego domu i zgadzasz się z warunkami. Jeśli ona wycofuje się w dowolnym momencie w ciągu sześciu miesięcy wisisz mi pełną kwotę. Jeśli z powrotem w ciągu sześciu miesięcy wisisz mi podwójnie. Gdybym wycofać dług będzie odpuszczone. Czy zgadzamy? ”

„Tak!” Wyglądał jak człowiek na krawędzi urwiska. Znalazł sobie drogę na zewnątrz, ale koszt. Mógł zapłacić?

Umowa została napisana w górę. To było proste. Obaj podpisali go, a dwie kopie zostały wykonane. Mamy zamknięte jeden w kopercie i został przekazany do klubu. Będą trzymać go zamknięto i po upływie ją wyrzucić, chyba że jedna z nas skarżyli się, że warunki te nie zostały spełnione. Gdyby tak się stało, kierownictwo tutaj by otworzyć umowę i ją przeczytać. Gdyby okazało się, że warunki te nie zostały spełnione, to oni usunąć naruszające z dyżurów klubu. Wszyscy członkowie byłoby wyrzec uszkodzonego partii i nigdy nie robić z nimi ponownie. Byłaby to ogromna strata dla Roberta. Jedynym powodem jego firma budowlana nigdy nie dotarł, był moim wprowadzenie go do tego klubu.