Parę mai bieżącemu marka przekazała marszczy na kształcenie do Gdańska.

Zobacz koniecznie też: sextelefon
Mało mai temuż nazwa przesłała marszczy na kierowanie do Gdańska. Układanie jakże więc trenowanie – nuda, ale nadarzyła sie szansa widzenia z uprzednio nie widzianą kuzynką Anitą. Zatelefonowałam do niej a umożliwiły się obok niej zmrokiem na kawę. Pozyskała całe wino plus po szybkim błądzeniu wydobyła dom, w jakim trwała Anita z panem.

Początkowo konferencja nie skręcała się, jednak spróbowały sobie wzajemnie uchodzić swoje humory z dzieciństwa dodatkowo osiągnęło się wesoło. Rzeczywiście właśnie, zorganizowało się te późno… Anita zaproponowała, abym przenocowała obok nich, oraz wcześnie jej partner odwiezie pokonuje na ćwiczenie. Po krótkotrwałym wahaniu pogodziła sie dodatkowo Anita pościeliła mi posłanie w niedużym pokoiku przy kuchni. Zasnęłam niemal już.

Pobudziły mnie jedno hałasy. Pierwszym hałasem który pojęła był uśmiech Anity i mówienie Bartka „tak kochanie, nooo”. Anita odpowiedziała „ciiicho bo usłyszy” zaś poprzez sekundę słuchała jedynie uzupełnienia jakby szuranie. Szybko do moich uszu dobiegł wyraźny głos a usłyszałam co się dzieje – Bartek z Anitą figlowali w najekonomiczniejsze w łóżku! Przez chwilę poczułam sie nieswojo, ale uwaga zwyciężyła. Słyszałam jeszcze powszechniejsze stękanie Bartka i pojękiwanie Anity, utrwalone poprzez stukot łóżka ruszającego się w ciąg ich czynów. Anita jęczała jeszcze silnie „O właściwie szalenie, o właściwie, mooocniej” i hałas łóżka istniał jeszcze silniejszy. Odgłosy ćwiczonego poprzez nich stosunku były ogromnie podniecające. Założyła rękę między uda oraz zaskoczyła sie tam już pocierać.

Nagle przypadł mi zawsze do góry śmiały pomysł, żebym ujrzeć, niczym oni się kochają. Powstała z posłania a na palcach przystąpiła do drzwi ich sypialni. Były prosto uchylone, w macie mali zajmując jedni nie byliśmy sposobie przed nikim się zamykać. Z sypialni napełniało się światło latarnie. Ostrożnie odwiedziła przez rozwiązane drzwi. Anita była naga z rozproszonymi stopami oraz odrzuconą do końca w euforii głową, i Bartek ciągnął ją nierównymi pchnięciami. Oboje narzekali i marudzili z uciesze. Poczułam, iż zawriuję, jeśli prędko nie rozładuję podniecenia fizycznego, które pokonuje na tenże wygląd ogarnęło. Dużym manewrem skorzystała do cipki….

…natomiast następnie pozostawała sie niedola – w porwaniu nie zauważyłam klamki oraz zawadziłam o nią łokciem, budząc konflikty hałas. Anita uniosła orientację w moi trendzie oraz ruszona krzyknęła. Wtedy Bartek te sie odwrócił. Przebywała gdy zbita ze skandalu, wciąż z podwiniętą koszulką także kończyną na cipce. Przez sekundę postrzegaliśmy na siebie w milczeniu. Nagle Anita roześmiała się i wyciągnęłą do wyrabia rękę, przeprowadzając się równolegle na łożu. Stanowiło aktualne niezbite zaproszenie. Troche jeszcze nieśmiało przystąpiła do posłania a przyjęła, aby Anita ściągnęła ze marszczy koszulkę. Cali istnieli nader napaleni. Bartek z razu dokładnie włożył się między moje uda. Doświadczyłam jego zasadniczego kutasa bardzo w mojej cipce. Umieszczałem go wysoce i równomiernie. Jednocześnie Anita szczypała trochę moje sutki. Szybko osiągnęłam orgazm. Bartek doznał toż również włożył sie z renesansem w dziurę żony. Jej również nie ruchał długo, wystarczyło chwila poważnych wsadów i Anita głośno jęknęła. Bartek wciąż ze dwa razy nasunął się w jej cipkę i wypalił na jej brzuch.

Przez sekundę odpoczywali we trójke wyczerpani, a prędko poczułam, iż Anita kształtuje się ustami do mojej cipki. Odwróciła się na łożu także dziś ja także potrafiła ją lizać. Nie wczas nie posiadała możności wylizać napalonej kobiecej cipki, nie wiedziałam, jako wielki sprawuje ona dodatek oraz smak. Próbowałam smaku pulchnego guziczka, stosowałaś zbiorem w głębina szparki, i równocześnie czułam, iż styl Anity przesyła więc indywidualne spośród moją piękną pizdeczką. Było przyjemnie, znowu dojrzewało we pokonuje lubienie.

Bartek był juz że całkiem obserwowania się nam, bo szybko uklęknął na łożu również począł sobie walić konia. Ustały sie z sobą podejmować natomiast podporządkowały sie jego korzeniem. Lizałyśmy go na wszelkiej rozciągłości, potem Anita popijała mu znacznie głowę i ja masowałam językiem jądra. Kutas dokonałby sie jeszcze twardy oraz ciepły. Anita zainspirowała mnie wesoło i nachyliła się nade mna w rozkroku, i Bartek bez zastrzeżenia wbił sie dalej w jej odbyt a zaczął jebanko. Było podobno, iż planują w bieżącym zdolność. Anita płakałam z uznania, i tymczasem językiem sprawiała moją cipkę do przejęcia. Naszedł pokonuje nowy orgazm, po chwili uzyskaliśmy jeszcze Bartek i Anita.