Tak kochanie, jeszcze głębiej, pokrywają swoje dziwka

Tak kochanie, jeszcze głębiej, pokrywają swoje dziwka – ja płakałam cały dom, nie zwracając uwagi na jej męża, który śpi na wierzchu.

– Jesteś prawdziwym dziwka, ja kurwa w całości, – wycharczał z radości Max.
couple-731890_1280
Zatrzymał się, wyjął członka, wysłał go do mojego punktu, lekko nasmarowane i zaczął wkładać. Nie miałem czasu, by go zatrzymać, gdy ból przeszył mnie w dupę, a jego pichushka była całkowicie we mnie.

– Należy Slut fucked w wszystkich otworów – ciężko oddychając, szepnął.

– Zrób ze mną co będzie, jestem teraz całkowicie w twojej mocy, – krzyknąłem.

Raz rozszerzył moje czekoladowe seks za darmo miejsce, mój pieprzony kutas wepchnął w cipki. Maximilian z kolei miał moje dwa otwory.

– Ach, oooo, daaaaa, Miś, Miś moja droga, głębiej, ciągnąć za swojego przyjaciela, – warknąłem jak tygrysica.

Po chwili poczułem wewnątrz jego przyjaciel wysadzony, wziął ją, odwrócił mnie do siebie i ogromną gorący strumień spermy twarz zaczął wypełniać moją twarz. Pierwszy ssać jego pisyun, że nie było ani kropli przekąski, seks za darmo a następnie gromadzone palce z jego twarzy i lizały je.

Ta historia miała miejsce we wrześniu, kiedy byłem młodszy. Zdecydowaliśmy się z dziewczynami z noclegu poza miastem, a jednocześnie ciepły, dobrze, chłopaki zaprosił razem. I nie było już tak nieśmiała jako student pierwszego roku, bardzo chciałem wszelkiego rodzaju stosunków, ale młody człowiek, nie miałem jeszcze.

Nie wiem jak to się stało, ale w końcu seks darmo chłopaki przyszedł mniej niż kobiet, a prawie wszystkie były zajęte. Zirytowany, ja zalana smutek wina i poszedł do łóżka. Mam miejsce w namiocie czteroosobowych gdzie oprócz mnie musiał spać nieznanym studentem, a parę innych znajomego Sergey i Nadii. Sergey ubiegłym roku zwinięte do mnie, ale ja nie spotkać się z nim: był niegrzeczny.

W namiocie nie było nikogo więcej, więc seks darmo wszedł do śpiwora, zwinięty w kącie i zasnął. To budzi mnie żadnego zamieszania. Otworzyłam oczy i rozejrzał się: okazało się, że druga dziewczynka spała w drugiej ścianie, a para jest między nami i próbuje pocałować. „Serge, a nie tutaj, to wszystko spać” – Nadia szepnął. – „Nagle ich obudzić.”

„I chcę cię teraz, mojego kota” – Sergey nalegał. – „Jesteśmy spokojnie pochodzić, zabawy, wiesz.”