Widziałem jej ciało drgnął lekko i zagryzła dolną wargę

Widziałem jej ciało drgnął lekko i zagryzła dolną wargę. Widząc moje ładna blondynka kolega coraz włączony mnie mokre. Chciałem ją źle, ale również chciał, żeby wiedzieć, co miło było.

„Tak … ale ja nigdy nie zrobić z facetem.” Powiedziała bezradnie.

„Dlaczego jest tak wąska, poglądach …” Powiedziałem, jak pochylił się i objął ją. „… Kiedy tak wiele rzeczy są możliwe sex telefon tani … tak wiele sposobów, aby znaleźć przyjemność.”

couple-731890_1280

Czułem jej kumpel dreszcz jak delikatnie pocałował ją w ucho i śmigały go z mojego języka. Ona nie stawiał oporu, jak delikatnie popchnął ją na łóżko. Leżała pode mną jak przyniosłem moje usta do niej. Całując ją delikatnie i wylać jej usta z mojego języka Czułem jej smukłe ramiona otaczają mnie, wyciągnęła nas razem. Nasze pocałunki stały się bardziej namiętny, kiedy połączył swoje ciało do mnie, nasze piersi naciskając na siebie.

Delikatnie uwalniając nasze usta, I zsunął jej koszulkę i zaczął całować mnie w dół do piersi. Jej dość różowe sutki nabrzmiałe z podniecenia, kiedy włączył je z mojego języka, całował je, ssać nich. Jej ciało wije się pode mną i chciał ją do orgazmu z tego. Jej ciało napięte i łukowe, podnoszenie jej mocną mały tyłek z łóżka, jak ona chwyciła mnie mocno wstrząsnął orgazm.

Jako jej orgazm wyblakłe, a ona wzdrygnęła się pode mną, zacząłem całować moją drogę w dół jej gładką białą skórę, miłości smak niej. Czułem zapach jej słodkie cipki i brane pod uwagę, że to połączenie. I lizały i pocałował mnie w dół, przynosząc mój własny do leżała z twarzą między jej smukłych udach.

Widząc jej wilgotne cipki przede mną nachylił się i zaczął delikatnie lizać to całkiem różowe fałdy. Cipka Ashley była tak słodka, i zagłębił się głęboko w niej. Kurwa jej z moim językiem, działa mój język wszystkie nad nim, czułem jej drżał ponownie. Jej miękkie krzyki rozkoszy pełen moje uszy jak ona znów wstrząsnął orgazm.

Dając jej nie ma czasu, aby odzyskać sex telefon – telerozmowki.pl, ja mocowane moje wargi i zęby na jej pięknej clit. Wylać go z mojego języka i ssanie na to, że chciał ją ponownie cum i cum. Jej miękkie krzyki przyjemności coraz głośniej, kiedy został podbity przez orgazm po orgazm. Jej słodkie cipki sok pokryte mojej twarzy i nie mogłem się nacieszyć tym. Ashley była soczysta i czuły, a ja chciałem to iść dalej.