Wiedziałem, że zavedet – szepnęła pridvinuvshis

Wiedziałem, że zavedet – szepnęła pridvinuvshis, pocałowała mnie namiętnie, z jedną ręką zaczął ugniatać mojego fiuta przez tkaninę dżinsów.

Podczas pocałunku, od razu poczuła na ustach smak i zapach nasienia.

– Obie są wykończone w ustach?
sexy-918424_1280
– No. Tylko jeden. Jednym z nich jest młodszy.

– A drugi to jest? I nie był zadowolony?

– Nie jestem zadowolony z lewej – prychnął Il – Skorostrely, co okazało się być … Nie mam czasu, aby rozpocząć po zakończeniu ich …

– W ten sposób, drugi? – Nie rozumiem – On nie jest gotowy?

– Nie powiedziałem, że nie skończyć seks za darmo. Nie tylko w jamie ustnej, ale …. – Ona uśmiechnęła się przebiegle, a jego oczy wskazał na jej cipki. – Będziemy musieli myć majtki w kraju … aż do teraz następująco … wrażenie, że muzhichek litr mi później …

Potem spojrzał na mnie i wyszeptał:

– Ulubiony, a ty nie chcesz mi pomóc? Lubisz moją cipkę?

– Oczywiście! Dobrze wiesz, jak bardzo ją kocham.

Szybko położył Oparcia i Irina nie zdjął dżinsy i wspiął się na wyższy rozłożone nogi. Kabina pasażerska została wypełniona zapachem płciowych oraz mieszaniny spermy Irkin soków. I pochylił się do jej cipki i zaczął biec dzikiego podniecenia tam język. Policjant widział naprawdę dość obficie zejść do cipie „neblagovernoy” i jego czasami spermy wypłynęła z niego i mam na moim języku. Po 10 minutach moich wysiłków Irina zakończeniu z jękiem i mruknął:

– Cóż, mam tu trochę zadowolony … Jesteś moją ukochaną … kocham cię.

– Teraz moja kolej – powiedziałam i zaczął rozpinać jego spodnie były, ale zatrzymał mnie.

– Chwileczkę. Trzymaj się do ogrodu. Pliz ….

– Czy zdecydowałeś się mnie seks za darmo torturować? Teraz mam jaja wybuchnąć!

– Cóż, mam cierpliwości … Chodźmy szybko …

– Hmm … wkrótce … Na szybko, z waszą pomocą, ja już się prawie sam wciągnął … drogówki – komiks mruknąłem z niechęcią.

– Daj spokój. Nie lubisz go? – Podobnie jak lisa powiedziała.

– Podobało mi się. Ale chcę.

– Bądź ulubionym pacjentem. Wszystko będzie!

Samochód ruszył, i rzucili się do kraju.

Irina był nadal obecny sadystyczne seks oferty. W drodze do ogrodu, powiedziała how pieprzył ją policjantów ruchu drogowego. Młody policjant, z którym rozmawiała na drodze, wyglądało to około 28-30. Irina zaczęła ssać go dalej na drodze do lądowania. Kiedy samochód zatrzymał się, trwało to nie więcej niż dwie minuty, a zakończył go w ustach, a prohripev która połknęła wszystko, i że nie jest dziedziczona w oficjalnym samochodem. Ale błagać ją i nie było konieczne, zrobiła wszystko z przyjemnością połknięciu. Po tym partnerem, który siedział za kierownicą, powiedział to wszystko, a wydostanie się z samochodu, zwany Irina zewnątrz. Na ulicy drugi policjant, był 45-50 lat, rozpiął spodnie i wyciągnął stamtąd poluvstavshy członka. Wielkość jego członka Irina wrażeniem i uklękła, popchnął go w usta. Wyssać trochę, czuła jego kogut pełni róży i wypełnione całe usta. Dławiąc wydała członek usta i policjanta, unosząc ją z klęczek, odwróciła się twarzą do tułowia. Irina natychmiast unbuttoned dżinsy i majtki rozebrana z nimi na kolana, pozostawiając spocone z podniecenia cipki na jego kogut. Policjant natychmiast pojechaliśmy do elementu bazowego z Iriną i szybka jak tłok, zaczął ją pieprzyć. I on też nie będzie trwał długo. Po kilku minutach, on gwałtownie zakończyła się moja żona. Young, który stał obok, a potem chciał także rozliczenia seks oferty z powrotem i już zaczęli budować na jego penisa w tyłek Irene, zarówno wychrypiał radio samochodowe, a Starszy powiedział, że nadszedł czas, aby odejść. Jednak, gdy szli od sadzenia młodych jeszcze odebrał telefon mojej żony i obiecał zadzwonić ją i zakończyć pracę.