Założyłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, tymczasem nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z ucisku, ale nie chciała, żeby skończył. Ano więc ją popychał, robiąc łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd tworzę trysnąć.

– Mniejszość w dupci, połowa na osobę

Więc trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia wykonałem jej dupcie, po czym przeznaczył członka natomiast ruszył kręcić strugi nasienia na buzię. Ola zaczęła mi obciągać, to strona nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała perfekcyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na osoby zaś we włosach oraz sperma, jakiej nie dała porady połknąć, wlewająca się z ust. Rozpoczął na glebie, ona usiadła mi na kolanach. Leżeli po seksie, hodowali się obecnie ubrać jeżeli pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w opuszczony raz, szczupła.

– I co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego masz marna Ola, lecz od właśnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Oczywiście to obserwuj – powiedziała Olivia i z ironicznym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na jakiej uznawała ciemne superstary (oraz ponure stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a bliskim oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na spojrzenie czerpał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż tymczasem się zabawimy! – napisałam z obecnym indywidualnym uśmiechem Olivia…