Zmieniłem się jednym z jej koszulki

Zmieniłem się jednym z jej koszulki. To mnie uśmiech, była to koszula Hello Kitty dałem ją rok temu. To było mocno na mnie, ale to było w porządku. Włożyłem szorty ponownie miałem pożyczone wcześniej. Pozostawienie tak cicho, jak mogłem, wsunął sandały na na drzwi. W domu było cicho. I prawie się roześmiał, kiedy zdałem sobie sprawę, jedyną osobą w domu, że nie był pan śpi popieprzoną Anderson. Biedny facet, wiem by chciał, ale musiałem iść. Poza tym, wiem ogłoszenia towarzyskie kobiet z okolicy, że on czuje się winny jak cholera dla zdradza żony i kurwa dziewczynie tym samym wieku co jego córka. Że idea trójkę z Pan i Pani Kerr wszedł mój umysł jako rozwiązanie było perwersyjne i baaaardzo źle.

body-1263068_1280

Było późno, a słońce już poszedł w dół. Zerkając na mój telefon komórkowy Widziałem już 9:30 pm było. Myślałem, krótko o powrocie do domu, ale to nie wydaje się znakomitym pomysłem. Zwykle nie było gdzieś tak późno w nocy, chyba że byłem z przyjaciółmi i rodzicami.

Idąc ulicą zrobiłem go do przystanku autobusowego i stanął tam czeka na podstawie pojedynczego światła uliczne.

Samochody będą jechać i widziałem kilka powolny i widział sterowników sprawdzanie mnie. Wyobrażałem sobie, co widzieli … młody, bardzo gorące cycki japoński dziewczyna z trudem powstrzymywane przez jej koszuli, nogi na wyświetlaczu, stojąc samotnie. Wyobrażam sobie, że był to miły widok dla nich. Wiedząc, że może być to, co oni sobie myśleli wykonane cipie mrowienie. Zdając sobie sprawę z tego, że skrytykował się psychicznie. „Poważnie dziwka fakbuk.pl, kurwa, zajebiście … jak jedna dziewczyna może być? … Na miłość boską … opanowanie ya Tramp!” Pomyślałem.

Jeden z samochodów, nowsza czarny mercedes, zapadają się i odwrócił się i wrócił. To znowu u-odwrócił się i powoli zatrzymał się przy krawężniku obok mnie zbliża się do przystanku.

Nie ruszał się w jego kierunku, ale pochylił się trochę, aby zobaczyć, kto był kierowcą. Wyglądał znajomo, ale na pierwszy rzut oka nie mogłem go umieścić. Był biały człowiek, przystojny, około 40 lat. Miał krótkie brązowe włosy i ciemne nosił piękny ciemny garnitur, białą koszulę i czerwony krawat. Uśmiechał się w przyjazny sposób. Miał jedną rękę na kierownicy, jak pochylił się w stronę okna od strony pasażera.